עורכי הדין באשדוד יקשיבו לבעיה שלך שאיתה הגעת אליהם, ינתחו את הבעיה, יתנו לך ייעוץ משפטי בנידון, ידונו איתך באפשרויות העומדות בפניך, יקשיבו לך לגבי רצונך ויעזרו לך להבין האם החוק חל עליך במקרה הספציפי שלך. כמו כן, עורך הדין באשדוד יוכל לייצג אותך במקרה הצורך במידה והחלטת לגשת לבתי המשפט באשדוד או במידה ויש לך צורך בייצוג אל מול הרשויות באשדוד. לדוגמה: משרדי ממשלה באשדוד, עיריית אשדוד, ועדות העירייה ועוד.

עורך דין באשדוד

כאשר עורך הדין שלך מאשדוד עובד עבורך כלקוח, יש לו מספר התחייבויות מולך וחלק מהם זה למלא אחר ההנחיות שתיתן לו, ישמור על סודיות המקרה שלך, יימנע מניגודי אינטרסים במידה ויש, יתקשרו בצורה יעילה איתך ועם בתי המשפט באשדוד או שאר הגורמים המעורבים ובצורה מתוזמנת וכל זאת על מנת לפעול לטובתך בלבד.

עורכי הדין מאשדוד ששכרת את שירותיהם, צריכים לעמוד במספר סטנדרטים מקצועיים גבוהים מאוד ולפעול במיומנות גבוהה תחת מעקב אחרי הוראותיך שאישרת בפניהם. עורכי הדין שלך מאשדוד צריכים להקשיב ולהבין אותך, לאחר הבנת הבעיה המשפטית שלך ולבצע את ההוראות שלך. על עורכי הדין מאשדוד ששכרת צריכים לתקשר איתך ביעילות תוך כיבוד מירבי שלך כלקוח ואף תפקידם לתת לך עדכונים רצופים ושוטפים לגבי התקדמות המצב המשפטי שלך.

עו"ד באשדוד הוא אדם שסיים את לימודי המשפטים שלו, שיכולים להיות בכל רחבי הארץ, ובחר לעסוק במקצוע עריכת הדין בעיר אשדוד ובמתן ייעוץ משפטי באשדוד. עורכי דין באשדוד מתעסקים במגוון תחומים – אזרחי, פלילי, מנהלי, נזיקין, משפחה, חברות, נדל"ן, מקרקעין וכו'. אם יש לך בעיה בעיר באשדוד באחד מן התחומים הללו, אתה צריך עורך דין מאשדוד.

במידה והחלטתם להקים עסק בעיר אשדוד, אתם צריכים את עזרתם של עורכי דין מסחרים שנמצאים באשדוד, שייעצו לכם אם להתאגד כחברה שהיא בע"מ או בכלל כעוסק מורשה, ועל מנת שיטפלו בהסכמים ובחוזים שלכם.  גם במקרה של רכישת או השכרת דירה באשדוד, צריך להתייעץ עם עו"ד מקרקעין  באשדוד שמטפלים גם בתחומים נוספים רלוונטיים כמו עסקאות קומבינציה או תמ"א 38 ועוד.

תחום הנזיקין הוא תחום מרכזי בעריכת דין. בתחום זה מטפלים במגוון רחב של מקרים, החל מרשלנות רפואית ותביעות לביטוח לאומי ועד לנזקי גוף ורכוש בין אם זה מרשלנות רפואית או מתאונות דרכים. בתוך תחום הנזיקין חלים גם תביעות נגד לשון הרע או הפרת פרטיות, תאונות דרכים ועוד. כך שבמקרה וצצה לכם בעיה באחד מן התחומים שהוזכרו לעיל, אתם צריכים לפנות לעורך דין לנזיקין באשדוד שיעזור לכם.

במידה ואתם חייבים כסף או שחייבים לכם, ואף אתם עומדים בפני פעולות גבייה באשדוד, עליכם לפנות לעורך דין באשדוד שמומחה להוצאה לפועל.

במידה ונתפסתם במהירות מופרזת, נהיגה תחת שכרות וכו', עליכם לשכור עורך דין באשדוד שעוסק בדיני תעבורה אשר ייצג אותכם בבתי המשפט באשדוד.

איך תדעו כיצד לבחור את עורי הדין באשדוד המתאים לכם ?

מאחר ומספר תחומי מקצוע עריכת הדין הם רחבים מאוד, ואין עורך דין אחד שמתמחה בעולם ולכן עליכם למקד את הבעיה שלכם וכך למקד את החיפוש שלכם בעורכי דין שמתמחים בענף המשפט הרלוונטי לבעיה שלך שנמצא באשדוד.

זכות ההיוועצות בעו"ד באשדוד 

אחת מזכויות היסוד היא זכות היוועצות עם עורך דין והזכות הזו היא עם אופי חוקתי. במצב שבו נחקר או חשוד באשדוד אך הם לא יכולים לממש את זכותם להיוועץ עם עורך דין באשדוד בין אם זה בגלל חוסר יכולת או חוסר אמצעים לשכור עורך דין פרטי באשדוד, היא הפרה של זכויות האדם. במצב כזה, אפשרי להשתמש בדוקטרינה של פסילה פסיקתית אשר אומרת שלבית המשפט באשדוד יש שיקול דעת לפסילת קבילות ראיות שהושגו לא כדין, יחד עם הפרת זכות ההיוועצות עם עורכי הדין.

האם אדם יכול לייצג את עצמו בבית משפט ללא עורך דין באשדוד ?

לא קיימת חובה להשתמש בשירותי עורכי דין בניהול הליכים בבתי המשפט באשדוד וברשויות השונות ולכן אדם אכן יכול לייצג את עצמו בבית המשפט באשדוד.

במידה ואדם אכן מחליט לייצג את עצמו בהליכים משפטיים בבתי המשפט באשדוד, הוא בעל זכות מלאה לעשות זאת. ולא רק, בית המשפט באשדוד מחויב להתייחס כראוי לטענות של הצדדים ולעשות מאמצים בהתאמת ההליך למרות שיש קושי לנהל הליך מול אדם שאינו מבין בשפה המשפטית.

כלומר, כפי שניתן להבין מהאמור לעיל, החיסרון הבולט ביותר בניהול משפט ללא עורכי דין הוא שהאדם שבחר לא להיות מיוצג על ידי עורך דין, עדיין חייב לעמוד בכללים ובפרוצדורה של בתי המשפט באשדוד ולא יתנו לו הקלות כלשהן בגלל חוסר הידע שלו. בתי המשפט באשדוד לא מחויבים לתת כלל הזדמנות לתקן, כך שגם אם יהיו לו טענות מוצדקות, יכול להיות שיהיה השתק דיוני שימנע מאותו אדם להעלות אותן.

בקשות לא מוצדקות, אשר עלולות להוביל לבזבוז זמן שיפוטי של בתי המשפט באשדוד, יכולות להעלות לאותו אדם לא מיוצג בהוצאות משפט.

האם ניתן לפתוח תיק בבית המשפט באשדוד ללא עורך דין ?

אפשר להגיש תביעה ללא עורך דין מאשדוד. עליך לברר את סוג ההליך, להכין את הטפסים הרלוונטיים, מסמכים מסוימים ולהגיש את התביעה במזכירות בתי המשפט באשדוד ולשלם אגרה. ולכן, מומלץ לפחות להתייעץ עם עורכי דין מאשדוד לפני שאתה פותח בהליכים משפטיים בבית המשפט באשדוד.