עורכי דין המתמחים בענייני שוק ההון, תפקידים לייצג וללוות משפטית חברות וארגונים שונים במספר תחומים עיקריים כמו שוק ההון, ניירות ערך, השקעות בארץ והשקעות בחו"ל, בתי השקעות, ייצוג מול מוסדות ממשלה, רשויות, בנקים וכו'.

עורך דין לשוק ההון

עורך דין בתחום שוק ההון, עוד טרם התמחותו הספציפית בשוק ההון, יעבור מסלול של לימודים ולאחר מכן התמחות מעמיקה בעולם המסחרי במשרדי עורכי דין. חוץ מהידע המשפטי הבסיסי, הוא חייב להבין בשוק ההון על ידי רכישת ידע במימון, כלכלה, חשבונאות, שוקי מט"ח, תיקי השקעות וכו'.

עורך הדין של שוק ההון הוא עורך דין עם ידע  בכל התחומים הרלוונטיים כמו ניירות ערך, חוזים, חברות, תאגידים, שוק ההון וכו' וזאת כמובן כדי שהוא יספק לכם את הייעוץ הטוב ביותר.

עורך הדין בשוק ההון ילווה וינהל תיקים משפטיים עם היבטים שונים בתחומי שוק ההון, חברות, חוזים וכו':

עורך דין לדיני שוק ההון, חייב התמחות בדיני שוק ההון, בניירות הערך, כלכלה, בורסה, תקנות מסחר וכו'. עורך הדין לשוק ההון הוא משפטן שמייצג את לקוחותיו בסוגיות שונות עד להגעת הסוגייה בבית המשפט.

עורך הדין לשוק ההון, חייב לפעול לאורך כל הדרך תחת תקנות רגולטוריות בהתאם לחוק ניירות ערך. ולכן, על עורך הדין לשוק ההון להתעדכן באופן קבוע בהוראות הרגולציה ולעקוב אחרי סוגיות משפטיות חדשות בשוק ההון.